Kaymakamdan Bayram çikolatası

Kaymakamdan Bayram çikolatası

Kurban Bayramı'nda yoğunluk yaşanan Bursa-Ankara Karayolu İnegöl girişinde trafik denetimi gerçekleştirildi. Durdurulan sürücü ve yolculara devam eden pandemi süreciyle alakalı bilgilendirmeler yapıldı.

Bursa-Ankara Karayolu İnegöl girişinde bulunan Rehber Kavşağında trafik denetimi gerçekleştirildi. Denetime Kaymakam Şükrü Görücü, Enniyet Müdürü Erdoğan Baydemir ve Jandarma Komutan Vekili Nuri Çalış katıldı. Durdurulan sürücü ve yolcuların bayramı tebrik edilerek maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları hatırlatıldı. Akabinde Kaymakam Görücü tarafından çikolata ve kolanya ikram edildi.

TEK HEDEFİMİZ BU MÜCADELEYİ KAZANMAK
Denetimten sonra açıklamalarda bulunan İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, "Bugün burada zaten 24 saat uygulamamız var. Bizler de hem hemşerilerimizin bayramlarını tebrik etmek hem de görev yapan polislerimizle bayramlaşmak için uygulama noktasına geldik.  En kötü günlerimiz bayram sevincinde olsun, inşaallah kazasız belasız bir bayram geçiririz. Biliyorsunuz bu bayram yine koronavirüs ile mücadele kapsamında tedbirlerle geçiyor. Bazı yasaklar kaldırıldı ama tedbirler kaldırılmadı. Hemşerilerimiz mesafe, maske ve hijyen kurallarına mutlaka uymalılar. Tek bir hedefimiz var bu mücadeleyi kazanmak."

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER