Koçların Boynuzladığı Kadın Hayatını Kaybetti

İnegöl’e bağlı Süle mahallesinde meydana gelen olayda 82 yaşındaki Melihat Aytekin evinin bahçesindeki ağılda beslediği küçükbaş hayvanlara yem verirken, bir koçun boynuzlaması sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Koçların Boynuzladığı Kadın Hayatını Kaybetti

Edinilen bilgiye göre olay, İnegöl’e bağlı Süle Mahallesinde meydana geldi. Melihat Aytekin, küçükbaş hayvanlarına yem vermek için evin bahçesindeki ağıla gitti. Aytekin beslediği 3 hayvana yem verirken iddiaya göre bir koçun saldırısına uğradı. Koçun boynuz darbeleriyle ağır yaralanan Aytekin güçlükle sürünerek ağıldan çıkabildi. Evde kimsenin olmadığı sırada meydana gelen olayın ardından, yaşlı kadın aldığı darbelerin acısıyla yatarak uzandı. Bu sırada fenalaşan Aytekin, baygınlık geçirdi.

Bir süre sonra eve gelen aile bireyleri Melihat Aytekin'i baygın halde buldu. Koçun saldırısı sonucu yüzü ve vücudunun birçok yerinde şişlik ve morluklar oluşan Aytekin, başına gelenleri güçlükle anlatırken, hemen hastaneye götürüldü. Tedavi altına alınan ve vücudunda birçok kırıklar olduğu belirtilen Melihat Aytekin, doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Savcının incelemesinin ardından Aytekin'in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER