KOSOVA KOLEJİ ÖDÜLE DOYMUYOR

Özel Devrim Kosova Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Harunnisa Akpınar, İstiklal ve İstikbal Şairi Mehmet Akif konulu kompozisyon yarışmasında üçüncü oldu.

KOSOVA KOLEJİ ÖDÜLE DOYMUYOR

İnegöl´deki orta dereceli okullar arasında düzenlenen İstiklal ve İstikbal Şairi Mehmet Akif konulu kompozisyon yarışmasında Özel Devrim Kosova Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Hayrunnisa Akpınar ilçe üçüncüsü olarak, 5. Mevsim Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen törende ödülünü İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban´ın elinden aldı.

İlçede düzenlenen ödül töreninin ardından okulda düzenlenen törende konuşan Okul Müdürü Erol Baştürk, “Okul futsal takımımız ilçede grup birincisi olarak ilçemizi Bursa´da temsil etme hakkı kazandı. İlçede düzenlenen satranç yarışmasında Egehan Ergül ile ilçe ikinciliği kazandık. Ardından Esin Vataner ile iller arası karate şampiyonasında Türkiye ikinciliği kazanınca gururlandık. Resim ve Tenis dalında elde ettiğimiz başarılarla sevindik. Şimdi de Türkiye Robot şampiyonasına hazırlanıyoruz. Kısacası akademik anlamda akşam kursları, Cumartesi kursları ve etütlerle başarıyı yakalamaya çalışırken, sportif ve kültürel etkinlikler ve okul içi yarışmalarla öğrencilerimizi hayata hazırlama uğraşı içindeyiz. Kurumu kurum yapan, büyük özveriyle çalışan öğretmenlerimizi gönülden kutluyorum” dedi. KURUM BÜLTENİ 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER