KOSOVA KOLEJİ´NDE ANNELERE SÜRPRİZ

Özel Devrim Kosova Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü okula sürpriz bir şekilde davet ettikleri annelerine yaptıkları İngilizce sunumlarla kutladılar. Öğrencilerin hayatlarındaki en güçlü kadınlara güçlerini ve değerlerini bir kez daha hatırlatırken, onları hem duygulandırdılar hem de gururlandırdılar.

KOSOVA KOLEJİ´NDE ANNELERE SÜRPRİZ

Özel Devrim Kosova Ortaokulu Müdürü Erol Baştürk yaptığı konuşmada, “Bilim çevreleri, çocukların zihinsel ve duygusal üstünlüklerinden ve esnekliklerinden dolayı yabancı dil öğretiminin erken yaşlarda çok daha etkin sonuçlar vereceği kanaatini taşımaktadır. Bizde Özel Devrim Kosova Okulları olarak sınıf ortamında da çocuğun anadil edinimi sürecindeki doğal tutumlar izlenirse yabancı dil öğretiminin daha etkin ve kalıcı bir dilbilgisi oluşturacağı kanısındayız” dedi.

Müdür Baştürk, “Bu doğrultuda temel ilke olan sözlü iletişimi etkin bir biçimde kullanarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde annelerini mutlu eden öğrencilerimizi ve çalışkan yabancı dil öğretmenlerimizi kutlar, değerlerine bağlı ve tam donanımlı bir nesil yetişmesine sağladığımız katkıdan dolayı da gurur duyduğumu dile getirmek isterim” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER