KOSOVA´DAN EMNİYETE ZİYARET

Özel Devrim Kosova Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, 10 Nisan Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle İnegöl Emniyet Müdürlüğüne ziyaret düzenlediler. Öğrenciler, okul Müdürü Erol Baştürk nezaretinde İnegöl İlçe Emniyet Müdürü İlhami Araali´ye çiçek takdim ederek polis günlerini kutladılar.

KOSOVA´DAN EMNİYETE ZİYARET

İnegöl Emniyet Müdürü İlhan Araali ile sohbet eden öğrenciler, Polis Teşkilatı hakkında bilgiler edindiler. Araali, öğrencilere ve öğretmenlerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, ziyaretin ardından öğrencilere kek ikramında bulundu.

Okul Müdürü Erol Baştürk, Polis Teşkilatının ülkenin huzur ve refah ortamının korunmasına olan katkısından bahsetti. Ülkedeki huzurun temelinde emniyet teşkilatının hassas ve özverili çalışmasının bulunduğunu belirten Baştürk, “Evlerimizde rahat yaşayabilmemizi emniyet teşkilatına borçluyuz. Ülkenin her köşesinde görev yapan ve gerektiğinde ülkenin bölünmez bütünlüğü adına şehadet şerbetini içen bu kutsal mesleğin mensuplarının hakkını asla ödeyemeyeceğiz. Başta şehadete yürümüş emniyet teşkilatı mensupları olmak üzere tüm emniyet teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi. KURUM BÜLTENİ

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER