MİLLİ GAZETE’NİN 47. YILI KUTLANDI

Milli Gazete'nin yayın hayatına başlamasının 47. yıl dönümü nedeniyle Saadet Parti İnegöl Kadın Kolları, İnegöl halkına Milli Gazete dağıttı.

MİLLİ GAZETE’NİN 47. YILI KUTLANDI

POŞET YERİNE FİLE TORBA

Uzun sokak girişinde kurdukları stantta SP Kadın Kolları üyeleri, gazete dağıtımında poşet yerine file torba kullanarak ayrıca farkındalık oluşturdu.

HAK GELDİ, BATIL ZAİL OLDU

Konu hakkında açıklama yapan SP İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Şen, “Bugün Milli Gazete’nin okuyucusuyla buluşmasının yıldönümü. Dile kolay tam 46 yıl. Geçen zaman zarfında Türkiye’de ve dünyada neler değişmedi ki. Bu değişim ve zaman akışında değişmeyen tek şey ise “hak batıl” mücadelesi oldu. Milli Gazete, işte bu hak batıl mücadelesinde, ilk nüshasından bugün elinize ulaşan nüshasına başlığına “Hak geldi batıl zail oldu” ayetini koyarak tarafını da sadakatini de belli etti. 46 yıl boyunca doğru istikametinden sapmadan yayın çizgisini bozmadan görevini icra etti Milli Gazete. Türkiye’nin en zor dönemlerinde bile yayın hayatını aksatmadan devam etti. Gün geldi yazarına kadar tehdit edildi, gün geldi reklam boykotu uygulandı. Ancak söylemi ve duruşu hiç değişmedi Milli Gazete’nin. Günümüz dünyasında bilgi bombardımanına tutulan sadece beynimize ve gözümüze değil, “Bu böyle gitmez” diyen kalbimize ve gönlümüze de hitap etti Milli Gazete. Ne zaman bir haber duysak, “bir de Milli Gazete’ye bakalım, ne diyor” diye sağlama yaptığımız doğru bilgi kaynağımız oldu Milli Gazete. Evet, bugün Milli Gazete’nin kuruluşu üzerinden 46 yıl geçti. 47. yıla girdiğimiz bugün de, “Hak Geldi, Batıl Zail Oldu” ilahi tecellisinin altında yayın hayatına devam eden Milli Gazete’mizi, tüm idari, yayın, yazar, matbaa ve dağıtım kadrosunu tebrik ediyoruz. Bu vesileyle bugünkü Milli Gazete’mizi siz değerli ilçe halkımıza armağan ediyoruz. Gazetemiz yanında ayrıca alışverişlerinizde kullanacağınız file torbayı da sizlere hediye ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER