MİLLİ HEYECAN İNEGÖL’DE YAŞANDI

MİLLİ HEYECAN İNEGÖL’DE YAŞANDI

Salı akşamı EURO 2020 grup müsabakaları kapsamında oynanan İzlanda-Türkiye maçı, İnegöl Belediyesi organizasyonuyla şehrin merkezinde kurulan dev ekranda binlerce vatandaşın katılımıyla izlendi.

Avrupa Şampiyonası 2020 grup müsabakaları kapsamında sergilediği performansla beğeni alan Türkiye Milli Futbol Takımı, Salı akşamı grubun 4’üncü maçında İzlanda ile deplasmanda karşılaştı. Bu müsabaka, İnegöl Belediyesi organizasyonuyla İnegöl’de milli bir coşkuya dönüştü.

İnegöl Belediyesi, Salı akşamı şehrin merkezi noktalarından olan Atatürk Anıtı önünde dev ekranlar kurdu. Millilerimizin büyük mücadele verdiği İzlanda maçı burada canlı olarak yayınlandı. Binlerce vatandaş dev ekranlarda stadyum havasında karşılaşmayı izlemek için alana akın etti. Binlerce kişinin izlediği karşılaşmada Belediye Başkanı Alper Taban ve Başkan Yardımcıları Rıdvan Kocaağa ile Durmuş Aydın da vatandaşlarla birlikte ay yıldızlıları desteklemek için alana geldi. Coşkunun tavan yaptığı maç boyunca vatandaşlar milli takımımızı meşaleler ve tezahüratlarla destekledi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER