Minik Elvan Parmağı Makaraya Sıkıştı

Annesi dikiş yaptığı sırada, parmağını iplik makarasının deliğine sıkıştıran küçük çocuk için Acil Servis seferber oldu.

Minik Elvan Parmağı Makaraya Sıkıştı

Dün saat 15.30 sıralarında, Kemalpaşa mahallesinde İnegöl Devlet Hastanesinin yakınlarında ikamet eden 6 yaşındaki Elvan Şahin, annesi Gülçin Şahin’in dikiş yaptığı sırada, makarayı eline alıp,  sağ elinin orta parmağını makaranın deliğine sokmak suretiyle sıkıştırdı. Evde verdikleri uğraşlara rağmen, parmağını bir türlü makaradan  çıkaramayan küçük kız ve annesi, soluğu yürüyerek geldikleri İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde aldılar.

Göz yaşları içinde parmağındaki makara ile birlikte Acil Servise gelen küçük Elvan için, Acil Servis görevlileri adeta seferber oldu. Güvenlik görevlisi Şerif Kahveci tarafından Acil Servisteki Acil Müdahale odasına götürülen küçük Elvan’ın, makaraya sıkışan parmağı, görevli doktorlar tarafından güçlükle çıkarıldı.

Kızının sıkışan parmağı makaradan kurtulmasıyla rahat bir nefes alan anne Gülçin Şahin, küçük kızıyla birlikte daha sonra evinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2014, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER