MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI HEDİYE

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI HEDİYE

Altın Nesil Okullarında eğitim gören öğrenciler, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla harçlıklarından biriktirdikleri paralarla ihtiyaç sahibi çocuklara bisiklet hediye etti.

Okul bahçesinde; Kaymakam Şükrü Görücü, Belediye Başkanı Alper Taban, İlçe Milli eğitim Müdürü Fatih Bilican, İlçe Jandarma Komutanı Ferruh Mağden, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ile öğrencilerin katıldığı programda, öğrencilere bisikletleri hediye edildi. Bisikletlerine kavuşan çocuklar büyük mutluluk yaşarken; protokol çocukların mutlu anlarına ortak oldu.

Okul Müdürü Serdar Acar, “Anlamlı bir gün için toplandık. Okul öğrenci meclisinin öncülüğünde ‘23 Nisan, 23 Mutluluk’ sloganıyla kampanyamızı başlattık. Kampanyamızda alınan bisikletleri sahipleriyle buluşturuyoruz. İnşallah çocuklarımız 23 Nisan’da bisikletleriyle gezecekler. Tüm öğrencilerimiz harçlıklarından biriktirdiği paralarla kampanyamıza katıldı. Bu kampanyamıza destek veren tüm öğrenci ve velilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Böyle duyarlı nesil yetiştirmenin gururunu bize yaşattılar.” dedi.

Belediye Başkanı Alper Taban ise kampanyanın farkındalık oluşturduğunu belirterek, “Altın Nesil Okulunda eğitim gören öğrencilerimiz kendi harçlarıyla birikim yaparak böyle bir güzel çalışmanın altına imza attı. Güzel bir farkındalık. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER