MOBİLİYUM'a ziyaret

MOBİLİYUM'a ziyaret

MOBİLİYUM'U ZİYARET ETTİK
İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz, Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Timur Han'ı ziyaret etti.


Ziyarette konuşan Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Timur Han, şunları söyledi:
İnegölspor’un bugüne kadar yapılan en geniş katılımlı kongresinin güzel bir yarış, rekabet, saygı ve sevgi içerisinde geçmesi adına güzel bir duruş sergileyen Adnan Kemal Aydın’a ve Kani Ademoğlu’na teşekkür ediyorum. Ayrıca İnegölspor’un zor günlerinde hep yanında olan ve görevden kaçmayan, sezonu da başarı ile tamamlayan Münür Kanar’a da teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz beni son derece mutlu etti. Mobiliyum AVM olarak her zaman İnegölspor’un yanında ve destekçisi olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. İnegölspor şehrimizin en önemli markalarından bir tanesidir. İnegölspor’umuz inşallah biran önce TFF 1.Lige yükselir ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam eder. Şahsı olarak düşüncelerimi belirtmek istiyorum. Kulübümüzün malı yapısının muhakkak bir disiplin altına alınması, kalıcı gelir getiren projeler geliştirilmesi gerekiyor. Ayrıca üye yapısının gözden geçirilerek, gerçek İnegölspor sevdalıları, İnegölspor’a gönül verenlerin çoğaltılarak kulübe sahip çıkmaları gerekiyor. Altyapı ve tesisleşme sorununun biran önce çözülmesi ve olmazsa olmazımız kulübün Anonim şirkete dönüştürebilmesi için çalışmaların şimdiden başlatılması gerektiği kanaatindeyim.”


Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “Bizleri ağırlayan çok değerli Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Timur Han’a teşekkür ediyorum. Kendilerinin İnegölspor’umuza her sene ciddi manada desteği oluyor. Bu manada kendilerine teşekkür ediyorum. İnegölspor’umuzla ilgili düşüncelerine katılıyorum. Bu yönde projelerimiz var. İnşallah görevde bulunduğumuz süre zarfında İnegölspor’umuzu her anlamda kalkındırmak için elimizden geleni yapacağız. Bu manada göreve geldik. İnşallah hem kendilerinin hem de ilçe halkımızın sayesinde yaşanan sorunları birer birer aşacağız ve İnegölspor’umuzun hak ettiği noktalara getireceğiz.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER