MOBİLYA ŞÖLENİ BAŞLIYOR

MOBİLYA ŞÖLENİ BAŞLIYOR

4-9 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 45. MODEF EXPO 2021 İnegöl Mobilya Fuarı, bugün saat 14.00’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl, ürünlerini ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturuyor. 45. MODEF İnegöl Mobilya Fuarı 9 Ekim Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl’deki mobilyacıları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturacak 45. MODEF 2021- Mobilya Fuarı kapılarını bugün açıyor.

Başarılı bir organizasyon için var güçleri ile çalıştıklarını belirten İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı ve MODEF Fuarcılık Şirketi Başkanı Yavuz Uğurdağ, 4-9 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan MODEF 2021 Fuarı’na ilçedeki mobilya firmalarının katılacağını söyledi. MODEF 2021 Fuarı’nın, İnegöl’deki mobilya üreticilerinin uluslararası alanda kendini ispatlamış profesyonellere yeni ticari kapılar aralamalarını sağlayacağını vurgulayan Başkan Yavuz Uğurdağ, “Kalitesi, güveni, tasarımı ve yeni trendleri ile kendini kanıtlamış olan İnegöllü mobilyacılarımız bu fuar ile kendilerini profesyonellere tanıtma fırsatı bulacaklar. Fuarımızın önemli anlaşmalara zemin hazırlayacak. İnegöl mobilyası, kendi markalarıyla tasarım, kalite, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakaladı.”

FUARDA BÜYÜK FIRSATLAR VAR

Öte yandan MODEF 2021’de; Ev mobilyası, iç dizayn ürünleri, tekli, çiftli, üçlü kanepeler, koltuklar, yataklar ve geniş yelpazede birçok ürün sergilenecek. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki son gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip edebilecekler. Yeni iş bağlantılarına zemin hazırlayacak uygun bir platform olan, MODEF 2021; sektöre yön veren mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alıcılar, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri için çok önemli bir fırsat olarak öne çıkacak.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER