MOBİLYA ŞÖLENİ BAŞLIYOR

MOBİLYA ŞÖLENİ BAŞLIYOR

21-26 Mart Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı, bugün saat 14.00’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl, ürünlerini ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturuyor. MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı, 26 Mart Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

Türkiye’deki mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl’deki mobilyacıları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturacak MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı kapılarını bugün açıyor. Başarılı bir organizasyon için var güçleri ile çalıştıklarını belirten İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı ve MODEF Fuarcılık Şirketi Başkanı Yavuz Uğurdağ, 21-26 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı’na ilçedeki mobilya firmalarının katılacağını söyledi.

YOĞUN TALEP VAR

Başkan Uğurdağ, “21-26 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz İnegöl Mobilya Fuarı’nın tanıtımıyla alakalı bir araya gelmiş bulunmaktayız. Özellikle her yıl iki kere düzenlemiş olduğumuz fuarımız, hem Türkiye’de hem de dünyada beklenen fuarların başında yer alıyor. Yine yoğun taleple karşı karşıya kalmış bulunmaktayız. Özellikle İstanbul Mobilya Fuarı’ndan sonra ilk defa bu kadar yoğun bir taleple karşılaştık. Birçok firmamız fuardan yer talep ediyor. Bu da şunu gösteriyor ki fuarımız önemli bir fuar.”

İÇ PİYASAYI ÖNEMSİYORUZ

“Bu sene fuarımıza 165 firmamız katılım sağlayacak ve 16 bin 900 metrekarede ürünlerimiz sergilenecek. Sloganımız belli, bir fuardan daha fazlasını sunmaya çalışıyoruz. İnegöl’ümüzü ve sektörümüzü tanıtmaya devam ediyoruz. Dünyanın birçok ülkesinden gelen alım heyetlerini İnegöl’ümüzde ağırlamış olacağız. Katılımcılarımıza, şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.“

FUARDA BÜYÜK FIRSATLAR VAR

Öte yandan MODEF 2022’de; ev mobilyası, iç dizayn ürünleri, tekli, çiftli, üçlü kanepeler, koltuklar, yataklar ve geniş yelpazede birçok ürün sergilenecek. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki son gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip edebilecekler. Yeni iş bağlantılarına zemin hazırlayacak uygun bir platform olan, MODEF 2022; sektöre yön veren mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alıcılar, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri için çok önemli bir fırsat olarak öne çıkacak.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER