MUHTARLAR DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN İLK İFTAR

İki ayrı dernek adı altında faaliyet gösterirken, kısa bir süre önce bir araya gelerek tek bir çatı altında toplanan İnegöl Muhtarlar Dayanışma Derneği ilk iftar programını düzenledi.

MUHTARLAR DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN İLK İFTAR

Geçtiğimiz akşam Enver İnegöl köftecisinde düzenlenen iftara Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Resül Kayman ve mahalle muhtarları katıldı.

BU KONSENSUSU BOZMAYALIM

Yemeğin ardından bir konuşma yapan İnegöl Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Resül Kayman, “Bu akşam davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu süreçte bu tabloyu gördükten sonra insanın gözlerinin yaşarmaması mümkün değil. Çünkü 3-5 senedir özlenen bir tabloydu bu. Sağolsun Belediye Başkanımızın başkanlığında yardımcılarının gayreti ile bizi böyle bir mutlu tabloda buluşturmak için çok efor sarf ettiler. Allah ömür verdikçe, bizler bu camianın içinde bulundukça bu konsensüsü bozmamak için elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

HİZMETLERİ ORTAKLAŞA YAPACAĞIZ

Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu ise, “Gerçekten güzel bir tablo. Muhtarlarımızı bir arada görmek bizi de onurlandırdı. Hepiniz mahallelerinizde bizi temsilen orada görev yapıyorsunuz. O açıdan belediye ile muhtarlar arasında iletişimin çok iyi olması lazım. Birbirimizle iyi geçinmek durumundayız. Hizmetleri ortaklaşa yapacağız. İnşallah bu birlik ve beraberlikten sonra bu çalışmaların temposu daha da artacak. Sizin bu motivasyon çerçevesinde mahallenize daha güzel hizmetler yapacağınıza eminiz. Belediye olarak yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER