ÖĞRENCİLERE BALLI SÜT DOPİNGİ

İnegöl Tiyatro Uğultu Topluluğunun büyük beğeni toplayan “Ballı Süt” adlı tiyatro oyunu, öğrenciler için sahnelendi. 13 Ocak Cumartesi akşamı Kent Müzesi salonunda Yargı Akademi öğrencilerine yönelik yapılan tiyatro gösteriminde, öğrenciler kahkahaya boğuldular.

ÖĞRENCİLERE BALLI SÜT DOPİNGİ

Kendi halinde bir ailenin çocuklarına kız istemek için gidecekleri adresi karıştırmaları sonucu mafya babasının evine gitmesi ile başlayan yanlış anlaşılmaların konu alındığı oyun izleyenleri kahkahaya boğdu.

‘´AMACIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZİ SINAV STRESİNDEN UZAKLAŞTIRMAK´´ 

Oyun sonunda bir açıklama yapan oyunun yönetmeni Uğur Polat, “Kendi arkadaşlarımızla birlikte yazdığımız bu oyun ile amacımız izleyenlere hoş vakit geçirtebilmek. İnegöl´de bu oyunu bu akşamla birlikte toplamda 12. kez sahnelemiş oluyoruz Gemlik ve Yenişehir´de de sanatseverlerle buluşturduk. Her oyunda ilk defa sahneleniyormuş gibi heyecanla ve eğlence ile oynuyoruz. Bu akşamda Yargı Akademi öğrencileri ile bir araya geldik. Amacımız öğrencilerimizi yoğun sınav ve ders stresinden bir nebze uzaklaştırabilmek. Oyunun sergilenmesinde emeği olan başta Yargı Akademi Eğitim Kurumunun değerli yöneticilerine ve ayrıca sponsorlarımız By Salih Pastanesi, Foto Ekol ve bizleri oyun için hazırlayan berberimiz Raşit abimize teşekkür ediyoruz. Bizleri burada yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER