ÖZDİLEK´İN EN TALİHLİ MÜŞTERİSİ

Özdilek AVM tarafından düzenlenen kampanyanın çekilişinde Mercedes E180 marka otomobil kazanan İnegöllü talihli Levent Urgancılar´a düzenlenen törenle otomobili teslim edildi.

 ÖZDİLEK´İN EN TALİHLİ MÜŞTERİSİ

Özdilek´in 45. yılı nedeniyle düzenlenen kampanyada, 28 Nisan-10 Ağustos 2016 tarihler arasında Özdilek AVM´deki mağazalardan ve ozdilekteyim.com´dan aynı gün yapılan toplamda 75 TL ve katları alışverişe çekiliş hakkı verildi. İkramiye olarak 5 kişi Mercedes Benz E180 marka otomobil kazandı. 16 Ağustos 2016 tarihinde yapılan çekilişin kazanan talihlileri 19 Ağustos 2016 tarihli Milliyet Gazetesinden ilan edildi.

5 MERCEDES´TEN BİRİ İNEGÖL´E

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü´nün izni ile düzenlenen kampanyada 5 kişi Mercedes Benz E180 marka otomobil kazanırken, bu talihlilerinden birisi İnegöl´den çıktı. Anahtar teslimi öncesinde bir konuşma yapan Özdilek AVM İnegöl Şubesi İşletme Müdürü Halil İbrahim Demircan, “Şirketimizin 45. yılında, İnegöl Özdilek´in 15. yılında şehrimiz esnaflarından Levent Urgancılar bey her sene dönemsel olarak yaptığımız Mercedes araç kampanyasında hediyeyi kazanmıştır. 5 Mercedes´ten 1´i İnegöl esnaflarından Levent beye tutmuştur. Kendisine aracıyla beraber iyi seyirler diliyoruz, hayırlı olsun. Allah güle güle binmeyi nasip etsin” dedi.

ÖZDİLEK AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Talihli vatandaş Levent Urgancılar ise, “Her zaman Özdilek´ten alışveriş yapıyoruz. Her sene kampanyalara katılıyorduk. Nasip bu sene bize çıktı. Sevinçliyiz, mutluyuz. Özdilek ailesine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Mercedes Benz E180 marka otomobilin anahtarı talihliye teslim edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER