POSOFLULARDAN AK PARTİ´YE ZİYARET

Posof Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgen Kurşun ve yönetim kurulu üyeleri önceki akşam AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, yeni yönetime başarılar dilediler.

POSOFLULARDAN AK PARTİ´YE ZİYARET

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan´a çiçek takdim eden Dernek Başkanı Özgen Kurşun, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileterek, İnegöl´de 30 bin nüfusa sahip olduklarını, İnegöl´e Posoflular olarak katma değer kattıklarını ve Posoflu ile İnegöllülerin yıllarca kardeşçe yaşadığını, ortak birçok konuyu paylaştığını söyledi. Bu kardeşlik bağlarının güçlü olmasından dolayı da İnegöl Belediyesinin Posof Belediyesini kardeş belediye ilan ettiğini belirten Kurşun, İnegöl´ün kültürel olarak çok güçlü bir şehir olduğunu, bu kültür mozaiğine Posofluların her meslekte yer alarak katkı sağlamakta olduklarını söyledi. Kurşun, ayrıca bu Pazar günü Bursa´da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleşecek kongreye tüm İnegöllüleri davet etti.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Posofluların çok temiz, çok çalışkan ve toplum olarak vefakar insanlar olduğunu dile getirdi. Ersan, ayrıca İnegöl´e hizmette tüm kamu önderleri ve STK´lar olmak üzere Posoflular Derneği de dahil hep birlikte çalışacaklarını vurguladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER