PROTOKOL VE SİYASİ PARTİLERDE BAYRAMLAŞMA

15 Haziran 2018 Cuma günü (Yarın) idrak edeceğimiz Ramazan Bayramında, her bayram olduğu gibi bu bayramda protokol ve siyasi partilerdeki bayramlaşmalar geleneksel olarak yapılacak.

PROTOKOL VE SİYASİ PARTİLERDE BAYRAMLAŞMA

Protokol bayramlaşması 15 Haziran 2018 Cuma günü (Bayramın birinci günü) saat 10.00’da Hikmet Şahin Kültürparkı içinde yer alan Alyans Düğün Salonunda yapılacak. Bayramlaşmanın ardından sırasıyla İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yenice Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ile Belediye Huzurevi ziyaret edilecek.

Siyasi partilerdeki bayramlaşmalar ise, AK Partide Bayramın birinci günü saat 17.30’da Hikmet Şahin Kültürparkı içinde yer alan Safari Aile Bahçesinde, Cumhuriyet Halk Partisinde (CHP) Bayramın ikinci günü saat 15.00’de parti merkezinde, Milliyetçi Hareket Partisinde (MHP) Bayramın ikinci günü saat 20.30’da Anıt önünde bulunan seçim çadırında, Saadet Partisinde (SP) Bayramın ikinci günü saat 12.00’de partide merkezinde, İyi Partide bayramın ikinci günü saat 21.30’da parti merkezinde yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER