“Ramazan Bayramına içimiz buruk olarak kavuştuk”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatında, her bayram yapılmakta olan geleneksel Bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramının ikinci gününde parti binasında gerçekleştirildi.

“Ramazan Bayramına içimiz buruk olarak kavuştuk”

Bayramın ikinci günü akşam saat 21.00'de parti binasında gerçekleşen bayramlaşmaya MHP İlçe Başkanı Fahri İnkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda partili katılım gösterdi.

BAYRAMLAR, KARDEŞLİĞİN PEKİŞTİĞİ, DAYANIŞMANIN ARTTIĞI GÜNLERDİR

Bayramlaşmanın ardından bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fahri İnkaya, “İçinde bin aydan daha hayırlı bir geceyi barındıran, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da edebi azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakıp, Ramazan Bayramına içimiz buruk da olsa eriştik. Bizleri Ramazan Bayramına ulaştıran Cenab-ı Allah’a sonsuz şükürler olsun. Mübarek bayramlar, dini bayramlar kardeşliğin pekiştiği, birliğin ve dayanışmanın olduğu ulvi günlerdir. Bu ulvi günlere ulaştığımız için, Rabbimize hamdolsun. Ramazan Bayramına içimiz buruk olarak kavuştuk. Musul’daki, Kerkük’teki ve Doğu Türkistan’daki soydaşlarımız ve İslam alemindeki zulüm altındaki Müslümanların şuan ki durumlarından dolayı son derece üzgünüz. Rabbim hayırlısı ile tekrar sağlık ve sıhhat ile bu bayramları inşallah Türk milletinin birliğine ve İslam aleminin zulümden kurtulmasına vesile kılsın. Herkese hayırlı bayramlar” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2014, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER