Safvet Kolejinde “Sürpriz” Var

Safvet Koleji Müdür

Safvet Kolejinde “Sürpriz” Var
Safvet Koleji Müdür


Safvet Koleji Müdürü Bayram Yayla,  farklı etkinliklerle  öğrencilerin okul heyecanını ve okul sevgisini canlı tutmaya devam ettiklerini belirterek, bunlardan birisinin “Ayın Sürprizi” uygulaması olduğunu, Safvetli öğrencilerin “Acaba bu ay okulumuzda ne tür sürpriz olacak” diye meraklanırken, tatlı bir heyecanı da yaşamış olduklarını söyledi.
Safvet Kolejinde geleneksel olarak düzenlenen “Ayın Sürprizi” etkinliğinin okulların ikinci haftasında uygulanmaya başlandığını bildiren Müdür Bayram Yayla, öğrencilerin merakla beklediği Eylül ayı sürprizinin, öğretmenleri ile beraber yaptıkları  kahvaltı ve küçük midilli atlar olduğunu kaydetti.
Müdür Yayla, “Okulumuz yeni ve farklı eğitim uygulamalarıyla öğrencilerin severek okula gelmelerini sağlıyor. Ayın Sürprizi etkinlikleri de bunlardan bir tanesi. Öğrencilerimizi İnegöl Safvet Kolejinde ayda bir gün bir sürpriz bekler. Bu bir gün öğretmenleriyle birlikle kahvaltı, kimi zaman kocaman bir yaş pasta, bazen tiyatro, bazen sinema, bazen bir gezi olabilir. Çünkü, adı üstünde bu bir sürpriz… Ne olacağı, o zaman ve o anda belli oluyor. Ancak öğrencilerimiz bu sürprizleri her ay iple çekiyorlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2010, 03:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER