SAĞLIKÇILARA DESTEK SÜRÜYOR

SAĞLIKÇILARA DESTEK SÜRÜYOR

İnegöl Hastane Derneği (İHD), sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. İnegöl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli çalışmalarını sürdüren İHD, bu kez de İnegöl’de bulunan 112 Ambulans noktalarını ziyaret etti. 

İnegöl’de yaptığı başarılı çalışmalarla her platformda farkını hissettiren İnegöl Hastane Derneği (İHD), sağlık çalışanlarının yanında olmayı sürdürüyor. Sosyal sorumluluk projelerinin yanında sık sık sağlık çalışanlarına ziyaretler gerçekleştiren İHD, birçok zorlukla mücadele eden sağlıkçılara hem moral hem de destek veriyor. İnegöl Sağlık Müdürlüğünden Adil Süner ile birlikte İnegöl’de bulunan 112 Ambulans noktalarını ziyaret eden İHD Yönetim kurulu, burada bulunan sağlık personeliyle hem dertleşti hem de destek verdi. Ziyaret esnasında İlçe Sağlık Müdürlüğü adına Adil Süner bey, yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı İHD Yönetim Kuruluna teşekkür etti.
“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
İnegöl Hastane Derneği (İHD) başkanı, Yasin Altuntepe ise şu ifadeleri kullandı: Dünyanın en zor ama en onurlu mesleklerinden birini icra eden sağlık çalışanlarımızın destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Bugün de birçok insanın hayata tutunmasını sağlayan 112 Acil yardım servisinde çalışan arkadaşlarımızı ziyaret ettik. İHD olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada sağlık çalışanlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. Burada bizleri destekleriyle daha ileri taşıyan yardımseverlerimizi de unutmamak gerek. Onlara şükranlarımı sunuyorum. Ziyaretler çerçevesinde bizlere desteklerini esirgemeyen  İnegöl Sağlık Müdürümüz Sayın Mehmet Kavak’a da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER