ŞAHİN VE YÜZER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

İnegöl Halk Eğitim Merkezi ve Kocatepe Ortaokulu eski müdürü, Royal Otel yöneticisi İdris Yüzer’in oğlu doktor Hüseyin Yüzer ile Antalya Finike Tapu Müdürü İzzet Şahin’in kızı Tuğçe Şahin, Vizyon Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler.

ŞAHİN VE YÜZER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Düğün törenine, Kaymakam Ali Akça, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Belediye Başkanı Alper Taban, Başkan Yardımcıları Adil Kansu, Eşref Yiğit, Gülhan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, İyi Parti İlçe Başkanı Müfit Besler, Milli Eğitim Şube Müdürleri, bazı okul müdürleri, oda ve dernek başkanları ile kalabalık davetliler katıldılar.

DOĞUM GÜNÜNDE EVLENDİ

Ağrı Devlet Hastanesinde görev yapan Uzman Doktor Hüseyin Üzer, doğum günü olan 15 Temmuz’da, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapan hemşire Tuğçe Şahin ile dün evlenmiş oldu.

Belediye Başkanı Alper Taban tarafından nikahları düğün salonun da kıyılan Tuğçe ve Hüseyin Yüzer çiftinin nikah cüzdanlarını ise, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel geline vererek, çifte mutluluklar diledi.

Şahin ve Yüzer ailelerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yaşamlarını birleştiren Tuğçe ve Hüseyin Yüzer çiftine ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER