ŞAHİN’DEN ADAYLIK SİNYALİ

AK Parti eski Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bursa Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı sinyali verdi.

ŞAHİN’DEN ADAYLIK SİNYALİ

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde aday olmak isteyenler sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Bazı isimler direk olarak aday adayı olduklarını belirtirken, bazı isimler ise bunu dolaylı olarak belirtiyor. AK Parti eski Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ise, yaptığı son paylaşımla Bursa Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığına hazırlanıyor sinyalini verdi.

Paylaşımında “Vakit hep birlikte güçlü Bursa’yı oluşturma vakti” etiketini kullanan Şahin, video da yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi:

“Bu bir sevda işi, bu bir gönül işi. Siyaset yapmak beyhude bir iş değil, siyaset yapmak dava işi, akıl işi, izan işi. Eğer anlatacak bir meseleniz varsa, siyaset yaparsınız. Bizim bir davamız var. Emredilen büyük Türkiye görevi var ve emredilen güçlü Türkiye görevi var. Niçin? Mazlumların sesini duymak, onların yanında olmak için. Mazlumlara elimizi uzatmak için güçlü olmak gerekli. Vakit şimdi zamanı değiştirme vakti.”

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER