Sakallı ve Akçay Ailelerinin Mutlu Günü

Anavatan Partisi İne

Sakallı ve Akçay Ailelerinin Mutlu Günü
Anavatan Partisi İne

Anavatan Partisi İnegöl Belediye Meclis eski üyesi, inşaat mühendisi Selahattih Sakallı’nın ziraat mühendisi olan oğlu Bilgehan Sakallı ile Mürtez Akçay’ın makine mühendisi olan kızı Asuman Akçay, geçtiğimiz Pazar günü saat 15.00’de Hotel Park Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

Düzenlenen düğün törenine Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Turgay Yel ve Ercan Efe, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım, Belediye İmar İşleri Müdürü Kemal Malgaralı, Fen İşleri eski Müdürlerinden Recep Akyıldız, Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler (SMMM) Odası İnegöl Şubesi Başkanı Hakkı Baydar, Müzik Derneği Başkanı Sadettin Çakır, Bank Asya İnegöl Şubesi Müdür Yardımcısı Hüseyin Yıldırım, İşadamı Necip Bilge ve kalabalık davetliler katıldılar.

Genç çiftin nikâhını Belediye Başkanı Alinur Aktaş kıyarken, gelinin ağabeyi Dr. Nihat Akçay ve damadın amcalarından Ali Örs nikâha şahitlik yaptılar. Evlilik cüzdanını Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın elinden alan genç çift, mutluluklarını yakınlarıyla paylaştılar.

Başta Selahattin Sakallı olmak üzere Sakallı ve Akçay ailelerini tebrik ediyor, dünyaevine giren genç çift Asuman ve Bilgehan Sakallı’ya ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2009, 05:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER