SANAYİ ÇAMURDAN KURTULUYOR

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe döneminde altyapı ve üst yapı çalışmalarına başlanan fakat zaman zaman sekteye uğrayan Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri bölümündeki çalışmalar yeni Başkan Alinur Aktaş´ın talimatıyla hızlandırıldı. Ağaç İşleri bölümündeki tüm sokaklara kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının döşenmesinin ardından zemin kaplama ve asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.

SANAYİ ÇAMURDAN KURTULUYOR

Tüm ilçelerde yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için yatırımlarına hız veren Büyükşehir Belediyesi yeni Başkanı Alinur Aktaş´ın göreve başlamasıyla İnegöl´de de altyapı ve üstyapı çalışmaları hız kazandı. Ağaç İşleri bölümü de 22,5 milyon liralık yatırım ile yazın tozdan, kışın çamurdan ve alt yapı sorunundan kurtulacak.

Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, “Ağaç İşleri Sanayi Bölgesi´nde kanalizasyon ve yağmur suları ile ilgili sıkıntı yaşanıyordu. Projelendirilmesi geçtiğimiz yıl yapılmıştı. Zaman zaman çalışmalar duruyordu. Çalışmaların büyük kısmı tamamlandı. Altyapının yanı sıra caddelerimizde de asfaltlama çalışmaları başladı. Tüm sokaklara kanalizasyon hatları ve yağmur suyu hatları döşendi. Zemin kaplama ve asfalt çalışmaları da başladı. Büyükşehir Belediyesi Başkanımız aynı zamanda İnegöllü olan Alinur Aktaş´a çalışmaları hızlandırmasından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Alinur Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileriz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER