ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET

İstanbul Ümraniye’de vatani görevini yapmakta iken şehit olan Onur Karasu ile İzmir Çiğli'de askeri eğitim uçağının düşmesi sonucu şehit olan Yunus Bal’ın ailelerine AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut Öneş ve AK Parti İlçe Başkanları ziyaret ederek, özel olarak hazırlanan şehit tabloları hediye edildi.

ŞEHİT AİLELERİNE ANLAMLI ZİYARET

Önceki gün gerçekleşen ziyaretlere AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut Öneş, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamil katıldı.

16 Şubat 2018 günü İzmir Çiğli'de askeri eğitim uçağının düşmesi sonucu şehit olan Yunus Bal’ın Yenişehir ilçesindeki baba ocağına gerçekleşen ziyarette, aziz şehitlerimiz rahmetle anılırken ailelerine şükran ve minnet duyguları iletildi.

23 Eylül 2006’da İstanbul Ümraniye’de vatani görevini yapmakta iken şehit olan Onur Karasu’nun İnegöl ilçesinde ikamet eden ailesine gerçekleşen ziyarette ise, duygusal anlar yaşanırken, vatan uğruna şehadetle onurlanan şehitlerimizin aziz hatıraları yâd edildi.

Devletin her zaman yanlarında olduklarını belirten Öneş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un selamlarını ileterek, il müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan şehit tablolarını şehit ailelerine takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER