ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUTULDU

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında dün öğlen namazı öncesinde İshakpaşa Camiinde şehitler için mevlit okutuldu. Namaz sonrasında ise, vatandaşlara cantık ve ayran ikram edildi.

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUTULDU

İnegöl Kaymakamlığı ile İnegöl Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 15 Temmuz anma etkinlikleri dün gün boyu düzenlenen programlarla kutlandı. Sabah namazında İshakpaşa camisinde sabah namazı ve ardından bereket sofrasıyla başlayan, şehitlik ziyaretiyle devam eden programlar kapsamında öğlen namazı öncesi İshakpaşa camisinde tüm şehitlerimiz için mevlit okutuldu.

Mevlit programına; Kaymakam Ali Akça, Belediye Başkanı Alper Taban, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, Müftü Kazım Güzel, siyasi parti temsilcileri ile bazı oda ve dernek başkanları ve kalabalık cemaat katıldı. Namaz öncesi okunan mevlidin ardından, kalabalık cemaatle öğlen namazı kılındı.

Namaz çıkışında cami önünde kurulan stantlarda, İnegöl Belediyesi tarafından vatandaşlara cantık ve ayran ikram edildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mevlit programı ve ikramlar sırasında şehitlerimiz için dualar edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER