SERVİS ÜCRETLERİNE ZAM

SERVİS ÜCRETLERİNE ZAM

İnserkoop yönetimi , üyeleri  ve Şoförler Odası Başkanı  Bahattin Korkmaz,  gündemde olan ekonomik durumu, öğrenci ve fabrika servis taşımacığı, akaryakıt ve genel enflasyonla ilgili istişare  toplantısı düzenlendi. Toplantı İnserkoop konferans salonunda büyük bir katılım ile gerçekleşti.  

İstişare toplantısında üyeler yaşanılan süreçteki istek ve sıkıntılarını dile getirdiler. İnserkoop yönetimi üyelerinin arzularını dikkate alarak çalışmalar gerçekleşti. Yılbaşından itibaren Özel servis taşımacılığı yapan araçlara öğrenci başına 50 tl gibi bir fark yansıtılmasına ve fabrika servislerine ortalama %60 zam ön görüldü.

Toplantıda görüşlerini açıklayan İnserkoop Başkanı Orhan Ceylan;  "Ülke olarak çok zor dönemlerden geçiyoruz. Elbette ki bu süreç böyle devam etmeyecektir. Bu tür badireleri Devlet ve Millet olarak üstesinden geleceğimize inanıyorum. Bizlere düşen görev ise siz üyelerimiz ve İnegöl halkını düşünerek fiyatlarımıza ufak bir tazeleme gerekiyor. Bu kritik süreçte birlik olup güzel yarınlara hep beraber ulaşacağız. Malumunuz  akaryakıta gelen zamlardan dolayı 1 ocak 2022 tarihi itibariyle servis ücretleri aşağıdaki gibi güncellenmiştir. Bu durumdan ötürü siz saygı değer veli ve hemşerilimizden anlayışınıza sığınır servisçi esnafımıza bu zor günlerde yardımcı olmaları temenni ediyoruz.Yeni dönem için İnserkoop olarak fiyat polikamız bu yöndedir."

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2021, 21:09

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER