ŞİMDİ ONLARIN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR

AK Parti Ekonomik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, darbecilere direnirken ayağını kaybeden Uzman Çavuş Cüneyt Osman Gül´ü hastanede ziyaret etti.

 ŞİMDİ ONLARIN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKMA ZAMANIDIR

Milletvekili Hüseyin Şahin, FETÖ mensubu teröristlerin darbe girişimine karşı direnirken hainlerin helikopterden açtığı ateşle bir ayağını kaybeden Özel Kuvvetler Komutanlığı´nda görevli Yenişehir´in Kızılhisar köyünden Uzman Çavuş Cüneyt Osman Gül´ü hastanede ziyaret etti. Şahin, “Millet olarak o gece kahramanca mücadele veren vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize minnet borçluyuz. Onlar Türkiye´ye karşı yapılan işgal girişimine canlarını ortaya koyarak direndi. Ülkemizi uçurumun kenarından kurtardılar. Şimdi onların emanetlerine sahip çıkma zamanıdır. Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Başbakanımız, hükümetimiz, demokrasiye gönül vermiş milletimiz, kahramanlarımızın yanındadır ve daima yanında olacaktır. Bunlardan birisi de Yenişehirli kardeşimiz Cüneyt Osman Gül´dür. Rabbim onlardan razı olsun” diye konuştu.

Gazi Cüneyt Osman Gül ise, “Bayrağımız için, vatanımız için her Türk evladının yapması gerekeni yaptık. Milletvekilimize ve beraberindeki heyete teşekkür ediyor, Yenişehirli hemşerilerime selamlarımı iletiyorum” dedi. VEDAT BAYKAY

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER