Sokağa çıkma yasağına uymayanlardan şikayetçi oldu

Sokağa çıkma yasağına uymayanlardan şikayetçi oldu

Sokağa çıkma yasağına uymayanlardan şikayetçi oldu 
Bursa'nın İnegöl ilçesinde meydana gelen olayda bir şahıs, evinin çevresinde sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan şahıslardan şikayetçi oldu. Polis ekipleri nezaretinde ifadesi alınmak üzere karakola götürülen Yılmaz, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan şahısların güvenlik kamelarından tespit edilip, cezai işlem uygulanmasını talep etti.

Olay Süleymaniye Mahallesi Alalar Sokakta bulunan bir sitede ikamet eden Erhan Yılmaz, sitenin çevresinde oturarak sokağa çıkma yasağına uymayan şahıslardan bıktı. Evinde oturan Yılmaz, bu durumdan rahatsız olarak polise ihbar etti. Olay yerine gelen ekiplere, şikayetçi olduğunu söyleyen Yılmaz, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Basın mensuplarına açıklama yapan Erhan Yılmaz, "Sitemizin yanında çocuk parkı ve top sahası var. Ama ailece balkona çıkamıyoruz. Benim 5 yaşında olan çocuğumu, sokağa çıkma yasağı var diye aşağıya indirmiyorum. Peki bunlara neden cezai işlem uygulanmıyor. Komşularımın hepsi şikayetçi. Polisi arıyoruz. Polisin geldiğini görünce kaçıyorlar. 5 dakika sonra tekrardan geri geliyorlar. Cezai işlem uygulanmasını istiyorum. Düğün salonunun güvenlik kameralarını alın, cezai işlem uygulanmasını sağlayın." dedi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER