Sonuna Kadar Yardımcı Olacağız

İnegölspor Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz ay olağan genel kurulunun ardından göreve gelen MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. MÜSİAD yönetimi, ziyaretin ardından 35. yıl özel çekilişi için 150 bilet alarak kulübe destek verdi.

Sonuna Kadar Yardımcı Olacağız

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Eşref Güç, "Geçtiğimiz ay yapılan kongre ile başkanlık görevine getirilen çok değerli eski yönetim kurulu üyemiz Mehmet Döngel ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Yapacakları çalışmalarda başarılar diliyoruz. Bu arada sizlerden destek bekliyoruz. Yarında aynı şekilde gelecek yönetime de bizler destek verelim" dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkan Mehmet Döngel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bizleri ve yönetimimizi tebrik etmek için gelen Kulüp Başkanımız Eşref Güç ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Bende 3 sene İnegölspor'da üst düzey yöneticilik yaptım. Sıkıntıları biliyorum. Bizde sonuna kadar yardımcı olmaya çalışırız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER