SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GELİYORUZ

İnegölspor’u Borçsuz Bir Hale Getireceğiz

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GELİYORUZ

8 Ekim’de yapılacak olan İnegölspor Olağanüstü Genel Kurul toplantısı öncesi Başkan adaylığını açıklayan İnegölspor eski Başkanı Münür Kanar, basın toplantısı düzenledi.

BİZ ATEŞTEN BİR GÖMLEK GİYDİK

Yönetim kurulu ile birlikte Bir Simit’te kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyen İnegölspor Başkan adayı Münür Kanar, “Kongre kararı neticesinde yaptığımız istişareler sonucunda İnegölspor başkanlığı için adaylığımı açıklamıştım. Burada bazı bilgi kirliliği oldu. Bazı isimler öne atıldı. Bu isimler doğrultusunda adaylar çıkacak. İnegölspor’un en iyiye gelmesi için yapılması gereken neyler, arkadaşlarımız ile karar aldık. Biz ateşten bir gömlek giydik. İnegölspor’un mali durumu belli. Biz bu sorunu çözmek, daha sonra takım içinde dokunuşlar yaparak İnegölspor’u layık olduğu yere getirmek. Bizim amacımız bu. İnegölspor’u borçsuz bir hale getirip, gerekli çalışmaları yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İNEGÖLSPOR’UN BORCUNA BORÇ EKLEMEYE DEĞİL, AZALTMAYA GELİYORUZ

Kanar, “Buradan mülkü amirlere sesleniyorum; kimseye bir kırgınlığımız yok. Biz tamamen İnegölspor’a faydalı olmak düşüncesindeyiz. Bazı konularda basın mensuplarından da destek bekliyoruz. Bizde hata yapabiliriz. Bu memlekette iş yapıyorsak, hep birlikte olmamız lazım. İnegölspor’un borcuna borç eklemeye değil, azaltmaya geliyoruz. Bizim iddiamız şampiyonluk değil. Neticeye bakarak, Play-Off oynarız ama öncelikli işimiz İnegölspor’un mali yapısını çözmek. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Kanar konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Biz sanayicinin parasını toplayıp, sokağa atacak değiliz. Dokunuşlar yapacağız. Futbolcular ile toplantı yapacağız. Onlarda özveride bulunacaklar.”

İNEGÖL’ÜN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞU

“Alper başkanla görüştüm. Kendisinin bize desteği olacak. Biz başkan beyle uyumlu bir şekilde çalışacağız dedim. İnegölspor bir marka, partiler üstü bir yer. Siyaset üstü bir yer. İnegöl’ün en büyük sivil toplum kuruluşu.”

ADAYLIKTAN ÇEKİLECEKMİŞ!

“Benim duyduğum kadarı ile Sayın Cebrail başkanımız adaylıktan çekilecekmiş buda bilgi kirliliği olabilir.”

ELİMDEN NE GELİRSE DESTEK VERMEYE HAZIRIM

“Belediye başkanımız Alper Taban ile görüşme yaptık. Hakikaten kendisi çok yoğun. Cumhurbaşkanımız da geliyor. Art niyetli düşünme dedi. Çok iş yoğunluğum var dedi. Elimden ne gelirse destek vermeye hazırım dedi.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER