SP GENÇLİK KOLLARINDA ŞEN DÖNEMİ

SP GENÇLİK KOLLARINDA ŞEN DÖNEMİ

Saadet Partisi İnegöl İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını 1 yıldır sürdüren Abdullah Akyüz görevini Uğur Şen’e devretti. Şen, “Partimizin güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” dedi.

Genç Saadet İnegöl’de devir teslim heyecanı yaşandı. Bursa İl Gençlik Kolları, İnegöl İlçe Gençlik Kolları ve İnegöl ana kademe yönetiminin istişareleri neticesinde İnegöl İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Teşkilatlanma Başkanı Uğur Şen getirildi. Parti lokalinde gerçekleştirilen devir teslim törenine İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, Teşkilatlanma Başkanı Ahmet Yıldız, Gençlik Kolları eski İlçe Başkanı Abdullah Akyüz ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

SP İlçe Başkanı Hasan Eroğlu yaptığı çalışmalarından dolayı Akyüz’e ve ekibine teşekkür ederek, görevi devralan Şen’e yeni görevinde başarılar diledi.

GENÇLİK TOPLUMUN HAZİNESİDİR

Törende konuşan Abdullah Akyüz, “Gençlik, toplumun hazinesidir. Bu hazinenin işlenerek ve geliştirilerek milletimiz, ülkemiz, coğrafyamız ve dünyamıza faydalı bireyler, yüksek ahlaklı sahibi, nitelikli nesiller yetiştirilmesi en mühim meseledir. Bu konuda gayret gösteren Milli Görüş Hareketi ve onun temsilcisi olan Saadet Partisi de en dinamik ve en güçlü gençlik yapılanmasına sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görevi beraberce yürüttüğümüz arkadaşlarımızın gayretinden daha fazla gayreti görevi devrettiğimiz kardeşlerimizin de göstereceğinden şüphemiz yoktur. Allah yardımcınız olsun” dedi.

“YARINA BUGÜNDEN HAZIRLANMA GAYRETİNDEYİZ”

Görevi devralan Uğur Şen de kendilerine yüklenen sorumluluğun farkında olduklarını ve bu ağır mesuliyetin gerektirdiklerini yapma gayretinde olacaklarını vurguladı.   Şen, “Hareketimizin ve partimizin en dinamik teşkilatı olan gençlik kollarımıza bugüne kadar emek vermiş olan bütün büyüklerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu yolda mücadele ederken dünü bilerek, yarına bugünden hazırlanma gayreti içerisinde olacağız. Gençlik çalışmalarımızın kalitesi ve niteliği camiamızın geleceğinin şekillenmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Çelikleşmiş gençlik teşkilatlarımızın azmi, gayreti ve heyecanıyla partimizin daha da güçlenmesine vesile olacak çalışmaları gerçekleştirmek için canla başla gayret edeceğiz” diye konuştu.

UĞUR ŞEN KİMDİR?

İlk, Orta ve Lise eğitimini İnegöl’de tamamladı. Balıkesir Üniversitesi Bandırma MYO Dış ticaret bölümünü bitirdi. Eskişehir Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

2005 yılında Ticaret Meslek Lisesi öğrenci Öğrenci Meclis Başkanlığı ve İnegöl İlçe Öğrenci Meclisi Başkanlığını yaptı.

Sırasıyla Anadolu Gençlik  Derneği Okul Temsilciliği, İnegöl Öğrenci Meclis Başkanlığı, Bandırma AGD Ortaöğretim Başkanlığı, İnegöl AGD Yönetim Kurulu Üyeliklerinde görev yaptı. Saadet Partisi İlçe Sekreteri ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerini yürütmektedir. 1986 İnegöl doğumlu olan Uğur Şen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER