TABAN MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELDİ

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, belediye çalışmaları ve hedeflenen projelere ilişkin istişarelerde bulunmak üzere daire müdürleriyle bir araya geldi.

TABAN MÜDÜRLERLE BİR ARAYA GELDİ

Şehri geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirerek İnegöl’ü modern bir kent yapma adına 7 gün 24 saat hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, kurum içi istişareler ve mutfak toplantılarına da devam ediyor. Tüm hizmetlerin ortak istişareler sonucunda her yönüyle ele alınması adına belirli aralıklarla belediyenin daire müdürleriyle bir araya gelinirken, yapılan istişareler sırasında Belediye Başkanı Alper Taban hedeflerini ve düşüncelerini de bürokratlarıyla paylaşıyor.

Başkan Taban, bu toplantılar kapsamında Perşembe günü 16.30’da Belediye Meclis Salonunda İnegöl Belediyesi Daire Müdürleriyle bir araya geldi. Toplantıda daire müdürleriyle birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Adil Kansu, Eşref Yiğit ve Sabri Günaydın da hazır bulundu. Yapılan toplantıda Belediye Başkanı Alper Taban, daire müdürlerinden devam eden çalışmaların son durumlarına ilişkin güncel bilgileri aldı. Hayata geçirilmesi hedeflenen çalışmalar da belediyenin yönetici kadrosuyla paylaşıldı.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER