TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İnegöl Belediye Bakanı Alper Taban´a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Cumartesi günü tebrikleri makamında kabul eden Başkan Taban´ı İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği yönetimi ile İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma ekibi ziyaret etti.

TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Alinur Aktaş´ın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından boşalan İnegöl Belediye Başkanlığı koltuğuna, 8 Kasım 2017 Çarşamba günü İnegöl Belediye Meclisinde yapılan seçimle Alper Taban getirilmişti. 9 Kasım tarihinde yeni görevine başlayan Alper Taban´a tebrik ziyaretleri sürüyor.

Cumartesi günü makamında tebrikleri kabul eden Alper Taban´ı, İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği Başkanı Şevket Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma Ekibi (İNDAK) ziyaret etti. İNDAK Başkanı Varol Yılmaz ile gönüllü ekip üyeleri, Başkan Taban´a yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletip İNDAK hakkında bilgi verdiler. İNDAK´ın gönüllülük esasına dayalı bir arama kurtarma ekibi olduğunu kaydeden Varol Yılmaz, böyle bir oluşumun İnegöl için nasıl bir öneme sahip olduğunu da vurguladı. Çerkes Adige Derneği Başkanı Şevket Coşkun ise derneklerinin İnegöl´ün kültür ve sanat hayatında önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti. Başta İnegöl Belediyesi´nin düzenlediği kültür sanat festivali olmak üzere hemen her platformda örf, adet ve ananelerini yaşatacak çalışmalara imza attıklarını kaydeden Coşkun, Alper Taban´a da yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Alper Taban, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın oluru ve belediye meclisimizin oylarıyla 8 Kasım tarihinde Belediye Başkanlığı görevine seçildim. Ortak akıl ve şehrimizdeki tüm dinamiklerin işbirliği ile 16 aylık süreçte şehrimiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızı o günden bu yana her fırsatta ifade ediyoruz. İnşallah hayırlı ve güzel hizmetlerle vatandaşımızın dertlerine çare olmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner18