TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Belediye Başkanı Alper Taban´ın yeni görevine başlamasının ardından tebrik ziyaretleri sürüyor. Taban, ziyaretler kapsamında İnegöl Meslek Yüksek Okulu yönetimi ile Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen yönetimlerini ağırladı.

TABAN´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Alinur Aktaş´ın Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmesinin ardından 8 Kasım tarihinde İnegöl Belediye Meclisinde yapılan oylama sonucu İnegöl Belediye Başkanlığına seçilen Alper Taban´a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Alper Taban, Salı günü İnegöl Meslek Yüksek Okulu yönetimi ile Eğitim Bir-Sen ve Memur Sen´in İnegöl ve Bursa yöneticilerini ağırladı. İlk ziyareti Eğitim Bir-Sen ve Memur Sen´in Bursa Şube Başkanı Numan Şeker gerçekleştirdi. Şeker´e Eğitim Bir-Sen ve Memur Sen´in İnegöl Şube Başkanı Sinan Aktaş ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Numan Şeker ve Sinan Aktaş, Alper Taban´a yeni görevine başarılar diledi.

İkinci ziyareti ise İnegöl Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mürsel Alper ile İMYO Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Tolga Bahadır Şimşek ve Öğretim Görevlisi Nesihan Yürük gerçekleştirdi. Ziyaretler sonunda Belediye Başkanı Alper Taban, konuklarına teşekkür etti. KURUM BÜLTENİ

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER