Tabut Minik, Acı Büyük

İnegöl’de kreşte yemek yedikten sonra uyurken solunumu durması sonucunda hayatını kaybeden 1 yaşındaki Melisa Tuana Memiş gözyaşları içinde toprağa verildi.

Tabut Minik, Acı Büyük

ARADILAR; ÇOCUĞUNUZ MORARDI, ÖLMÜŞ DEDİLER

Cenaze de konuşan Melisa’nın babası İbrahim Memiş, “Sonuna kadar şikayetçiyiz. İhmal var. 40 dakika önce kalbi durduğunu söyledi doktor. 40 dakikadır çocuğa hiç bakılmamış. Kapatılmazsa, başka birinin de başına da gelmesin. Herkes yanmasın. Zor gerçekten çok zor. Şikayette bulundum, devamını da getireceğim. Orada çalışan kişinin ihmali. Biz onlara çocuğumuzu emanet edip gidiyoruz. Sabah çocuğumu ben bıraktım. Beni öğleden sonra aradılar; çocuğunuz morardı, ölmüş dediler ve telefonu kapattılar. Bir yaşındaki çocuğumun ağzından pilav taneleri çıktı. Bizde yemek veriyoruz çocuğumuza ama uyutmuyoruz, bizde biliriz yedir yatır yapmasını. Şuan için ağzından pilav taneleri çıktı deniliyor” dedi.

Minik tabuta cenazesi konulan Melisa’nın cenazesi dün öğle namazını müteakip Çimen Camiinde kılınan cenaze namazının ardından, amcası Şener Memiş’in kucağında mezarlığa götürüldü.

Gözyaşları içinde Hastane mezarlığına getirilen minik Melisa’nın cenazesi, burada defnedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER