Taşımalı sorun ortadan kalkacak

Taşımalı sorun ortadan kalkacak

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ile geçtiğimiz hafta Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile tekrar bir araya gelmişti. Atılan adımlar ve gerçekleştirilen taleplerle alakalı hem teşekkürlerini ileten AK Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel ve beraberindekiler, taleplerini de iletmişlerdi.
Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, daha sonra Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er ile de bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmede inceleme ve değerlendirme için işbirliği yapılması kararı alınmıştı. Bu görüşmenin ardından Gürel, Bursa’da Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’ı misafir etti. 

Gürel ve Çolak’a Bursa programında İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ve İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican da eşlik etti. Bursa Valisi Yakup Canpolat’ı makamında ziyaret eden heyet, taşımalı eğitim konusunda gelinen son aşamayı birlikte değerlendirdi. 
OKULLAR AÇILDIĞINDA NETLEŞECEK
Öte yandan edinilen bilgilere göre Alanyurt ve İnegöl Merkezden, Karalar bölgesinde bulunan Hacı Sevim Mesleki Eğitim kampüsüne ücretsiz öğrenci servisi kararının okullar açıldığında netleşmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER