TEHLİKE KAPIDA

Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir açıklama yapan Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) Başkanı Naci Köseoğlu, “Eğer bir ülkede boşanma oranları evlenme oranlarını geçiyorsa; genç kızlar "annelik ve ev hanımlığı" bilgi, beceri ve eğitiminden yoksun olarak yetiştirilip; çalışmaya özendiriliyorsa; topçular ve popçular prim yaptığı halde; ilim, irfan sahibi peygamber varisi alimleri kimse tanımıyorsa o ülkede tehlike kapıda demektir” dedi.

TEHLİKE KAPIDA

Oryantalistler bir medeniyeti yıkmak için o medeniyetin sahiplerine üç şekilde saldırdığını belirten Başkan Naci Köseoğlu, “Eğer bir ülkede boşanma oranları evlenme oranlarını geçiyorsa; genç kızlar "annelik ve ev hanımlığı" bilgi, beceri ve eğitiminden yoksun olarak yetiştirilip; çalışmaya özendiriliyorsa; topçular ve popçular prim yaptığı halde; ilim, irfan sahibi peygamber varisi alimleri kimse tanımıyorsa o ülkede tehlike kapıda demektir.

Oryantalistler bir medeniyeti yıkmak için o medeniyetin sahiplerine üç şekilde saldırır. Bir, O ülkede eğitimi yok eder. İki, gençliğin rol modeli olan alimleri ve örnek şahsiyetleri itibarsızlaştırmak. Üç, aileyi yok etmek. Maalesef ülkemizde aile yapımız her geçen yıl zayıflamakta modern feminist kültürün tehdidi altında çatırdamaktadır. Ezan okunurken ıslıkla ezanı bastırmaya çalışan bir kısım gafil, bir kısım fasık ve bir kısım kafir güruh."8 mart dünya kadınlar gününü" kutluyorlar. Ellerindeki "Aileniz batsın" pankartıyla nümayiş yapıyorlar. Müslümanlar olarak Aile-ye sahip çıkmaz,örnek modeller üretemezsek,yarın o meydanlarda bizim çocuklarımız çalacak ıslıkları. Peygamberimiz şöyle buyurmuş; “Yemin ederim! Ya siz iyiliği emreder kötülükten sakındırırsınız veya Allah Teâlâ, sizin kötülerinizi size musallat eder. Böyle olduktan sonra sizin hayırlılarınız dua ederler, fakat duaları kabul edilmez .” (Ahmed, Beyhaki) Konforlarımızı bozmalıyız” şeklinde konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER