Vali Karaloğlu Öğle Namazını İshakpaşa Camiinde Kıldı

31. Mobilya Dekorasyon Fuarının açılışı için dün İnegöl’e gelen Vali Münir Karaloğlu, açılış öncesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Karaloğlu Öğle Namazını  İshakpaşa Camiinde Kıldı

Dün saat 14.00’deki  MODEF 2014 İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarının açılışı için dün saat 12.00 sıralarında İnegöl’e gelen Vali Münir Karaloğlu, açılış öncesinde Orhan-2 İnegöl Köftecisinde yemek yedi. Vali Karaloğlu’na yemekte Kaymakam Ali Akça, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, İlçe Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan ile İlçe Müftüsü Bayram Canbey eşlik etti.

ÇINARLAR ALTINDA VATANDAŞLARLA SOHBET

Orhan-2 İnegöl Köftecisindeki yemeğin ardından AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte İshakpaşa Camiine gelen Vali Karaloğlu, öğle namazını İshakpaşa Camisinde kıldı. Namazdan sonra İshakpaşa Camisinin yanındaki Çınarlar Altı çay bahçesine geçen Vali Münir Karaloğlu,  burada çay içerken vatandaşlarla sohbet etti. Karaloğlu, daha sonra MODEF 2014 İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarının açılışı için Kültürpark içerisindeki fuar alanına geçti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2014, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER