Yaralı Şahin´e Belediye Eli

..,.,

Yaralı Şahin´e Belediye Eli

Kurşunlu Mahallesinde yaralı halde bulunan Şahin, İnegöl Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekiplerince tedavisi yapılmak üzere barınağa götürüldü.

Tüm canlılara hizmet düsturuyla çalışan İnegöl Belediyesi, vahşi yaşamın zorlu şartlarında aldığı yara sonucu savunmasız bir şekilde kalan şahini de sahipsiz bırakmadı.

Vatandaşlar, Kurşunlu Mahallesi girişinde yerde hareketsiz yatan bir şahin gördü. Ağız bölgesinden yaralı olduğu görülen şahin, duyarlı vatandaşlarca alınarak İnegöl Belediyesi´ne getirildi. Burada Çözüm Merkezi´nin Veteriner Müdürlüğü ile irtibata geçmesi sonucu Veteriner Müdürlüğü ekipleri merkez belediye binasına gelerek yaralı haldeki şahini aldı. Şahin, tedavisi yapılmak üzere İnegöl Belediyesi Veteriner Müdürlüğüne götürüldü. Burada tedavisi yapılacak olan Şahin, sağlığına kavuştuktan sonra tekrar doğal ortamına salınacak.

Yaralı Şahini getiren vatandaşlar bu ilgi ve olumlu yaklaşımından dolayı İnegöl Belediyesi yetkililerine teşekkür ederken, belediye personeli de duyarlı davranışları için kendilerine teşekkürlerini sundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER