YENİ ALDIĞI OTOMOBİLİ YANDI

Bursa-Ankara karayolu üzeri Yeniköy mahallesi mevkiinde seyir halinde olan özel otomobil, biranda yanmaya başlayarak alev topuna döndü. Sürücü kendisini araçtan güçlükle dışarı atarken, otomobildeki yangın İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

YENİ ALDIĞI OTOMOBİLİ YANDI

Edinilen bilgiye göre, iki hafta önce satın aldığı 16 BLR 50 plakalı özel otomobilini petrol istasyonunda yıkadıktan sonra ikamet ettiği İnegöl´e bağlı Sultaniye mahallesine gitmekte olan sürücü Nurhan Bayram, Bursa-Ankara karayolu üzeri Yeniköy mahallesi mevkiine geldiği sırada motor kısmından dumanlar çıkmaya başladı. Otomobilin alev aldığını gören sürücü, aracı yol kenarına çekerek itfaiyeye haber verdi.

Sürücü ve çevredeki vatandaşlar itfaiye ekibi gelene kadar kendi imkanları ile yangına müdahale ederken, yangın yerine kısa sürede gelen itfaiye ekipleri alev topuna dönen otomobildeki yangını söndürmek için yoğun çaba sarf ettiler. Yangın kontrol altına alınarak kısa sürede söndürüldü. Yangın sonucunda otomobil kullanılamaz hale geldi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER