Yılmaz ve Yaman Ailelerinin Mutlu Günü

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nden emekli olan Polis Memuru Aytekin Yılmaz’ın kızı Esra Yılmaz ile CHP eski Cerrah Belediye Başkan Adayı Fahrettin Yaman’ın oğlu Fahri Yaman, düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Yılmaz ve Yaman Ailelerinin Mutlu Günü

İstanbul Sultanbeyli Endüstri Meslek Lisesinde görev yapan biyoloji öğretmeni Esra Yılmaz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fahri Yaman çiftçinin düğün töreni, geçtiğimiz Cumartesi günü Tuna-3 Düğün salonunda gerçekleştirildi.

Meşaleler ve konfetiler eşliğinde düğün salonuna giren genç çift, ilk dansını yaptılar. İlk dansın ardından 7 katlı düğün pastasını birlikte  kesip birbirine ikram eden çiftin, mutlulukları  gözlerinden okundu.

Düğün törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban ile bazı AK Partili ilçe yöneticileri, İnegöl Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcıları Sadullah Organ ve Hasan Özdemir ile çok sayıda davetli katıldı.

Düğün, oyun havaları ve halaylar eşliğinde devam etti.

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nden emekli olan Emniyet Memuru Aytekin Yılmaz ve Yılmaz ailesi ile CHP eski Cerrah Belediye Başkan Adayı Fahrettin Yaman ve Yaman ailesine hayırlı olsun temennisinde bulunurken, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER