AK Parti İlçe Yönetiminde Görev Değişikliği
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Bülent Temelli, ilçe yönetim kurulu üyeliklerinde yapılan değişikliklerle ilgili yaptığı açıklamada, 22 Ocak 2012 tarihinde yapılan kongre ile göreve gelen AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeliği görevi, vefatı nedeniyle düşen Osman Özütürk, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olmak üzere istifa eden Adem Demirel, Alper Taban, Hakkı Baydar, Asuman Akçay Sakallı, Selahattin Külcü, Hüseyin Bayrak ve Pervin Baydar’ın yerine, yedek yönetim kurulu üyeliği listesinden Mahmut Durmuş, Orhan Okur, Salih Göcen, İlhan Helvacı, Muharrem Eminoğlu, Murat Esiner, Mustafa Çavuşoğlu ve Yusuf Yücedağ’ın getirildiğini bildirdi.
Tarih: 17.1.2014 09:44:18 / 119 okunma / 0 yorum

Yönetim kurulunun bu şekilde tamamlanmasıyla, her biri aynı zamanda Başkan Yardımcılığı olan Yürütme Kurulu üyelerinin de yeniden oluşturululduğunu belirten Başkan Bülent Temelli,  “Buna göre Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığına Mustafa Ersan, Teşkilat Başkanlığına Ali Toprak, Seçim İşleri Başkanlığına Mehmet Yılmaz, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Ömer Semiz, Sosyal İşler Başkanlığına Fatma Dursun, Dış İlişkiler Başkanlığına Nedim Sevim, Yerel Yönetimler Başkanlığına Tahir Yazıcı, Ekonomik İşler Başkanlığına Mehmet Sargın, Halkla İlişkiler Başkanlığına Ayhan Güleç, Mali ve İdari İşler Başkanlığına Serkan Semiz, Ar-Ge Başkanlığına Ahmet Sait Güleç ve İlçe Sekreterliğine Ahmet Erden getirilmiştir” dedi.

Başkan Temelli, ayrıca bu görevlendirmelerle İhtisas Komisyonları, Mahalle, Belde ve Köy Koordinatörlüklerinin de yeniden belirlendiğini kaydetti.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
“Hayvanları sevenler, insanları daha içten severler”
“Hayvanları sevenler, insanları daha içten severler”
2007 yılında faaliyete geçen Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezini inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, bugüne kadar yüzlerce kedi ve köpeğin bakım, tedavi, kısırlaştırma ve kırık tedavilerinin yapıldığını, 411 adet kedi ve köpeğin ise sahiplendirildiğini belirtti.
Akıncı Çıkmazı Araç Trafiğine Açıldı
Akıncı Çıkmazı Araç Trafiğine Açıldı
Cuma mahallesi Akıncı Çıkmazında yaşayan vatandaşların şikayetlerini değerlendiren İnegöl Belediyesi, metruk odunluğu yıkarak Akıncı Çıkmazını araç trafiğine açıp, tretuvar ve otopark çalışması başlattı.
İnegöl AVM’de Hafta Sonu Neşesi
İnegöl AVM’de Hafta Sonu Neşesi
İnegöl AVM Genel Müdürü Durmuş Çakır, her hafta sonunu, birbirinden renkli etkinlikle zenginleştiren İnegöl AVM olarak, bu hafta sonu da miniklere yaz coşkusunu hissettirecek muhteşem iki etkinlik düzenleyeceklerini belirterek, miniklerin Cumartesi günü doğum günlerini kutlayıp eğlenirken, Pazar günü ise Kapla Sihirli Tahtalar atölyesinde, yaratıcılıklarını geliştireceklerini söyledi.
İnegöl Lisesi Binalarının Depreme Dayanıklılığı Ölçülüyor
İnegöl Lisesi Binalarının Depreme Dayanıklılığı Ölçülüyor
İmam Hatip Ortaokullarına İnegöl halkının rağbet göstermesiyle beraber harekete geçen Milli Eğitim Müdürlüğünün, yeni binasına taşındıktan sonra boş kalacak olan İnegöl Anadolu Lisesi binalarında, iki adet İmam Hatip Ortaokulunu faaliyete sokmayı planladığı bildirildi.
“İşverenin istihdam yükü çok ağır”
“İşverenin istihdam yükü çok ağır”
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Anıl, Ankara’da düzenlenen Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda istihdam üzerindeki, aşırı yükler, iş güvenliği uygulama sıkıntıları, faiz yüksekliği, patent ve tasarım taklitçiliği konuları başta olmak üzere, iş dünyasının güncel sorunlarının Başbakan ve ilgili bakanlara aktarıldığını bildirdi.
Yeni Hastane Geçici Kabule Hazır
Yeni Hastane Geçici Kabule Hazır
Burhaniye mahallesinde eski dış sahaların bulunduğu 65 bin metrekare alan üzerinde yapılan, ‘5 yıldızlı otel’ kalitesinde inşa edilen ve ‘Akıllı Hastane’ unvanına sahip olacağı kaydedilen yeni Devlet Hastanesi binasının geçici kabule hazır hale geldiği öğrenildi.
AK Partinin 13. kuruluş yıldönümünde basın mensupları ile bir araya gelen Temelli ve Aktaş’tan önemli mesajlar;
AK Partinin 13. kuruluş yıldönümünde basın mensupları ile bir araya gelen Temelli ve Aktaş’tan önemli mesajlar;
“AK Parti, milletin partisidir”
“Yaşlıların otobüslere ücretsiz  binişi yoğunluğa neden oldu”
“Yaşlıların otobüslere ücretsiz binişi yoğunluğa neden oldu”
65 yaş ve üzeri vatandaşlar için ulaşımın ücretsiz olmasının ardından İnegöl’deki halk otobüslerinin kullanımında patlama yaşandı. İNULAŞ yetkilileri, 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için ulaşımın ücretsiz olması nedeniyle, bir günde 18 ila 20 kere otobüse binip şehri turlayanların bile olduğunu belirttiler.
Bonzaici Genç Ölümden Döndü
Bonzaici Genç Ölümden Döndü
-Jandarma tarafından cansız vaziyette bulunan genç Acil Serviste hayata döndürüldü-
DOLAR
2.35
EURO
2.72
ALTIN
98.15
BIST
89889
 
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Bursa
Güneşli
Bugün
14 / 6 °C
Fırtına
Pazartesi
13 / 4 °C
Sağanak
Salı
11 / 4 °C
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi