Cevabımız çok ağır olacaktır

Terör örgütü PKK tarafından Hakkari'de düzenlenen saldırı ile ilgili açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Aytekin Torun, "Yapılan her türlü saldırılara karşı devletimizin verecek cevabı çok ağır olacaktır" dedi.

Cevabımız çok ağır olacaktır

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, " Hakkari'de terör örgütü PKK'nın düzenlediği hain saldırı aziz milletimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır. Saldırıda bir askerimizin eşi ve 11 aylık bebeği şehit olmuştur.Terör örgütü bir kez daha sivilleri hedef almış ve bebek katili olduğunu ispatlamıştır. Bizler şahadet şerbeti içen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, milletimize baş sağlığı diliyoruz" dedi.

SON ÇIRPINIŞLARI

Torun konuşmasını şöyle sürdürdü, "Terör örgütü PKK, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin terörle yoğun mücadelesi nedeniyle yok olmaya doğru ilerlemektedir. Örgüt son çırpınışlarını sivilleri hedef alarak göstermektedir. Ancak yapılan her türlü saldırılara karşı devletimizin verecek cevabı çok ağır olacaktır. Son yıllarda yürütülen terör operasyonları emin olunuz ki aynı şekilde devam edecek ve inşallah çok yakın bir zaman terör örgütleri geldikleri yere gönderilecektir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER