CHP’DE GÖREV DAĞILIMI

CHP’DE GÖREV DAĞILIMI

29 Aralık’ta yeni başkanını seçen CHP’de yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

CHP İnegöl İlçe Başkanı Kemal Torun, yaptığı açıklamada; “İnegöl Cumhuriyet Halk Partisi olarak 29 Aralık 2019 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz kongremiz neticesinde İlçe Başkanlığı adayı olduğum ve Yönetim Kurulumuz,  Delegelerimizin taktiri ile Bayrak taşıma görevini verdi. Bilindiği üzere partimizde icra edilen kongreler bir demokrasi şöleni havasında geçmektedir. Seçim süresince demokrasi adına güzel ve seviyeli bir rekabete girmiş olduğumuz, bu demokrasi şöleninde katkısı olan diğer adaylarımıza huzurlarınızda bir kez daha şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum”

CHP’DE KAYBEDEN YOK

“Kazanan daima partimizdir, davamızdır, demokrasimizdir. Bugünden itibaren yeni yönetim kurulumuzla görevimize hız kesmeden devam edeceğiz.  İnegöl’de sorun odaklı değil, çözüm odaklı, üreten bir siyaset izleyeceğiz. CHP İnegöl İlçe Örgütü olarak bizlerin tek amacı ; daha temiz, daha güzel, daha yaşanabilir bir İnegöl için neler yapabiliriz, ne gibi çözümler üretebiliriz? Çocuklarımıza, gençlerimize güzel ve yaşanabilir bir şehir bırakmak için var gücümüzle çalışacağımızın bilinmesini isteriz. Cumhuriyet Halk Partisi’nde kaybeden yoktur” dedi.

YENİ YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI

Yapmış olunan yönetim kurulu toplantısı neticesinde yapılan görev dağılımı şu şekilde:

Kemal Torun – İlçe Başkanı, Bengül Kavlan – İlçe Sekreteri, İsmail Hakkı Keresteci  – İlçe Saymanı, Ayşe Pakoğlu  – İlçe Eğitim Sorumlusu, Demet Tunca – İlçe Bilişim Sorumlusu, Zemci Şahin – Gençlik Kollarından Sorumlu, Hikmet Sallı – Yerel Yönetimlerden-Muhtarlardan Sorumlu, Mine Tekin Başdere – Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu, Engin Başar - Örgütlenme ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu, Musa Aksu - Örgütlenme ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu, Sebahattin Berk  – Köy’ lerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Mine Tekin Başdere   – Kadın Örgütlenmesi ve Kadın Kollarından Sorumlu, Ali Görmüş– Halkla İlişkilerden Sorumlu, Engin Başar – Sağlık İşlerinden Sorumlu, Hayrettin Bulut – Basın – Yayın Sorumlusu, Hüseyin Çiçek – İş İnsanları ve Esnaftan Sorumlu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER