HANGİ HİZMETİ YAPSAK REKLAMIMIZ OLUR?

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

HANGİ HİZMETİ YAPSAK REKLAMIMIZ OLUR?

Eroğlu, Saadet Partisi İlçe Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu kahvaltı programında, İnegöl’ün kadın kuaförleriyle bir araya geldi. Kahvaltıdan sonra mobilya sanayisine giderek sanayi esnafını ziyaret eden Eroğlu, gündüz programını burada sonlandırdı. Yatsı namazını, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat mensuplarıyla Urgancılar Camii’nde kılan Eroğlu, namazdan sonra Kasım Efendi Caddesi üzerindeki kahvehaneleri gezerek vatandaşlarla istişare etti.


GÖREVE LAYIK GÖRÜRSENİZ BİZLER DE İNEGÖL’Ü GÜZELLEŞTİRECEĞİZ
Kadın kuaförlerle kahvaltıda bir araya gelen Eroğlu, “Öncelikle belirtmek istediğim husus, İnegöl’de ciddi anlamda kadınların çalışma şartlarıyla alâkalı sıkıntılar var. Bizim anlayışımızda kadınların ezilerek çalıştırılmasının yeri yoktur. Kıymetli kardeşlerim bizler, kadınlarımızın ve çocuklarımızın üzerine daha ilgili ve daha özel projeler hazırlıyoruz. Sizlerle bu şekilde bir araya gelip, sizleri dinleyerek projelerimizi daha kapsamlı hale getiriyoruz. Bizler eğer göreve gelirsek öncelikli olarak kadınların fıtratına uygun istihdam alanları oluşturacağız. Değerli kadın emekçi kardeşlerim, eğer 31 Mart akşamı bizlere destek verip göreve layık görürseniz, sizlerin insanları güzelleştirdiği gibi bizler de İnegöl’ü güzelleştireceğiz” dedi.


“ŞEHİRLERİMİZİ HANGİ HİZMETİ YAPSAK REKLAMIMIZ OLUR? DİYEREK YÖNETMİYECEĞİZ”

Kahvaltı programı sonrasında mobilya sanayisi esnafını ziyaret eden Eroğlu, “İnsanlar cesur bir şekilde haksızlığı haykıracak, samimi bir şekilde onların yüreğine inecek yönetici kadroları arıyor. Değerli kardeşlerim, bizim cesaretimizden de samimiyetimizden de şüphemiz yok. Haksızlığınızı dile getirmek için, adil bir düzen inşa etmek için, sorunsuz ve stresten uzak bir İnegöl inşa etmek için sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. Yaşı müsait olan abilerimiz bilir. Geçmişte, Hikmet ŞAHİN beyin İnegöl adına yaptığı sayısız hizmetler ortadadır. Bizler de emanete sahip çıkıp, İnegölümüzü estetik ve daha yaşanılabilir hale getireceğiz. Şehirlerimizi “Hangi hizmeti yapsak reklamımız olur?” diyerek yönetmeyeceğiz. Vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin vaktinde, eksiksiz, ihtiyaçlara göre ve sistematik bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacağız” dedi.


“HİZMETTE, ATAMADA PARTİZANLIK VE AYRIMCILIK YAPMAYACAĞIZ”
Milli Görüş belediyecilik anlayışında, ötekileştirme ve ayrımcılık olmayacağının sözünü veren EROĞLU, “Bu topraklarda doğan herkesi kardeş biliyoruz. Aynı güneşi, suyu havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız. Dil, din, ırk, mezhep ve hiçbir grup/parti ayrımına rıza gösteremeyiz. Hepimiz biriz ve bu ülkenin vatandaşıyız” dedi.
Urgancılar Camii’nde yatsı namazını kılan Eroğlu, daha sonra meclis üyesi adayları ve teşkilat mensuplarıyla beraber, Kasım Efendi Caddesi üzerindeki kahvehaneleri gezdi. Vatandaşların dertlerini dinleyip istişarelerde bulunan Eroğlu, programını burada sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45