LDP’DEN SAADET VE İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Liberal Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay, beraberindeki Bursa İl Başkanı Oktay Buzcu ve yöneticileri ile birlikte Saadet Partisi ve İyi Parti İnegöl İlçe Teşkilatlarını ziyaret ettiler.

LDP’DEN SAADET VE İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Ziyaretlerde konuşan Liberal Demokrat Parti İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay, “1994’te taraflı tarafsız herkesin beğenisini almış olan Besim Tibuk tarafından daha demokrat, daha yaşanabilir bir Türkiye için kurulan Liberal Demokrat Parti İnegöl ve Bursa teşkilatı olarak İnegöl’deki siyasi partilerin İlçe Teşkilatlarına nezaket ziyaretinde bulunduk. İyi Parti İlçe Başkanı Müfit Besler beyefendiye ve yönetim kuruluna başarılar diledik. Daha sonra Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ve yönetim kurulunu ziyaret ettik. Ziyarete Bursa İl Başkanımız Oktay Buzcu, İl Başkan Yardımcımız Fuat Akyapak ve MKYK üyemiz İbrahim Durmaz’da katılım gösterdi” dedi.

Başkan Kani Ahmet Erbay, “Bugün ve her zaman demokrasinin yanında olduğumuzu, seçime katılan her siyasi partinin eşit koşullar altında kendi fikirlerini seçmene anlatabilme imkânı verilmesi yönünde görüşlerimizi paylaştık. 1999 yılından itibaren her seçime girmiş olan LDP’nin seçime katılma hakkının maalesef YSK tarafından gasp edildiğini dile getirdik. Siyasi ahlâktan uzak, seviyesiz siyaseti istemediğimizi, mevcut iktidar ve muhalefetin hukuksuzluklar karşısında lâl olduğunu, Saadet ve İyi Parti’nin ise meclise girdiğinde bizimde sesimizin olacağını, mağduriyetimizin giderilmesini istediğimizi dile getirdik. Ülkenin geleceği ve kalkınması için Saadet ve İyi Parti gibi insanların fikirlerine önem veren, bireysel hak ve özgürlükleri savunan, hukuk devletini savunan tüm siyasi partiler ile görüşmelerimiz, fikir alışverişlerimiz devam edecektir. Kimsenin kendisine oy vermediği için hainlik ile suçlanmadığı, ötekileştirilip ayrıştırılmadığı bir ülke için biz elimizden geleni yapacağımızı bildirerek İnegöl’de Saadet ve İyi Parti’ye seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER