SAHAYA İNDİK, GÖNÜLLERE GİRDİK

24 Haziran seçimlerinin Cumhur İttifakı ve Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferi ile sonuçlanmasının ardından açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları İnegöl İlçe Başkanı Uğur Sabri Çağlar, “Cumhurbaşkanımıza ve bu sistemde görev alacak AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin tüm vekil ve görevlilerine 2023 hedefleri doğrultusunda doğrunun ve Hakk’ın yanında, milletimizi daha da refah, huzurlu ve müreffeh düzeye ulaştırmaları için başarı ve azim diliyoruz” dedi.

SAHAYA İNDİK, GÖNÜLLERE GİRDİK

YENİ SİSTEMİN VATANIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ

Başkan Uğur Sabri Çağlar, “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin gençlik yapılanması, Türk milletinin refleks hareketi, imanlı, vatan, millet hizmetkârları, vatan bekasının yılmaz yorulmaz bekçileri, Müslüman Türk gençliğinin yetişmesi için iline töresine milletine bağlı sadece Allah’ın huzurunda eğilen, haine, teröriste, emperyal güçlere karşı dik duran, meydan okuyan milliyetçiler-ülkücüler olarak 24 Haziran’a kadar ki süreçte ihanet şebekelerine karşı duruş sergiledik, çekinmedik, sahaya indik, gönüllere girdik. Selamlaştık, anlattık, kabul ve sevgi gördük dua aldık. Bize bu süreçte destek olan tüm hemşerilerimize, genelde de fikriyatımıza sahip çıkan milletimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Milliyetçi ülkücü hareketi karalayan, ayrık otları eken, fitne sokan, yok oluşunu tasarlayan, gizli hesap yapan hainlere prim veren, sahte algılarla baraja takılan, bitmiş, tükenmiş sayan kim varsa, yok olmamız ve etkinliğimizin kaybolması için el ovuşturan çete ve teröristlere haddini bildiren Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli başta olmak üzere tüm teşkilat ve desteklerini esirgemeyen milletimize sonsuz şükran ve teşekkürü borç biliyor, yeni sistemin vatanımıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

NEFESİMİZ ENSENİZDE OLACAK

“Ülkücü duruş ve fikriyatımızı ortaya koyacağız” diyerek konuşmasını sürdüren Çağlar, “Cumhurbaşkanımıza ve bu sistemde görev alacak AK parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin tüm vekil ve görevlilerine 2023 hedefleri doğrultusunda doğrunun ve Hakk’ın yanında milletimizi daha da refah huzurlu ve müreffeh düzeye ulaştırmaları için başarı ve azim diliyor, yakinen takipçisi olacağımızı ülkücü duruş ve fikriyatımızı ortaya koyacağımızı belirtiyoruz. Haine el veren elinden tutup bir basamak yukarı çeken kirli pazarlık ve bölücü terör sevicileri ile ortak iletişim kuranları Allah’a havale etmekle beraber, nefesimiz ensenizde olacak. Her adımınızı yüce Türk milletine anlatmaya, gizli, kirli planlarınızı ayyuka çıkarmaya devam edeceğiz. Tarih sizi kara bir leke, fitneci guruplar ve güruhlar olarak yazacak. Şehit çocukları bu dünya da, şehit makamındaki peygamber komşuları Mahkeme-i Kübra’da yakanızdan yapışacaklardır” ifadelerini kullandı.

MİLLET AKLIDIR

“Ne de olsa inandığımız ve çalıştığımız Cumhur İttifakı millet aklıdır” diyerek sözlerini sürdüren Çağlar, “Millet Aklına göre Ülkücü fikriyat denge görevi ile mecliste bu hainleri emme, basma, tulumba rolüne sokacak hainlikleri şimdilik söylemde kalacaktır. Hamdolsun bu duygu ve düşüncelerle elini değil, gövdesini ser'ini dava ve ülkücü davaya adayan ilk sıralardan son sıralara kadar topyekûn çalışan tüm teşkilatlara vekil adaylarına ve teşkilatlarımıza gönülden inanıyor, yaklaşan yerel secimler için şimdi den kararlı ve heyecanlı hissediyorum Ülkücü hareketi bir defa daha haklı çıkaran haine geçit vermeyen,zalime ülkeyi teslim etmeyen Ülkücü Hareketin genel başkanına mecliste temsil ettirdiğin için, Devlet Baba var ol, Allah seni başımızdan eksik etmesin duası ile seçimlerin tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER