İnegöl'de kurulacak mı?

İnegöl'de kurulacak mı?

DEVA partisi Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz ve yönetimi İnegöl'de bir dizi ziyaretler yaptılar.
Modef fuarı ziyaretinin ardından basın mensuplarıyla buluştular.
Açıklama yapan Özgöz, "Bugün modef ziyareti yaptık.Mobilya Türkiye’miz için önemli bir sektörlerden bir tanesi İnegöl’de mobilyada marka birşehir. Dünyanın Türkiye’nin ekonomikkoşullarından dolayı bu fuar daha durağan bir şekilde.

Esnafla bir araya gelme fırsatı yakaladık. Devalı arkadaşlarımız ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Bizim için güzel bir Cumartesi verimli bir cumartesi günü oldu.
Bursa’nın teşkilatlanma çalışmaları yeni başlıyor. Bursa’da 17 ilçe var bu ilçelerin bazıları Anadolu’da birçok ilden daha büyük. 15 Ağustos’ta bir araya gelmiş 9 arkadaşız. Komisyonlar ile birlikte partimizin bize verdiği emaneti daha yukarı taşımak için bütün devalı ardakarımıza temas ediyoruz.
Geçen hafta başında 40 kişilik Bursa il yönetimimiz genel merkez tarafından onaylandı. Bu yeni bir başlangıç . Partimize teveccüh çok yüksek bu teveccühten dolayı memnunuz. İnegöl’de de partimize ciddi bir talep var diğer ilçelerde de partimize ciddi birkatılım isteği var. İnegöl’ün hassasiyetlerin uygun bir şekilde çalışma stili oluşturmaya çalışıyoruz. Hızlı bir organizasyon kurmak yerine doğru bir organizasyon kurmak istiyoruz. Bu yüzden ilçeteşkilatlarımızı kurarken aceleci davranmıyoruz. Toplumun beklentilerini karşılamak için mücacele ediyoruz. Kapımız herkese açık. Bir kezde basın aracılığı ile ilçehalkına seslenelim kapımız herkese açık." Dedi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER