Kan donduran cinayetler

Kan donduran cinayetler

UKRAYNA'da meydana gelen 2 cinayetin kan donduran detayları ortaya çıktı. Kanlı cinayetler dünyada şok etkisi yarattı.

Dünya Ukrayna'da iki gün arayla meydana gelen kanlı cinayetleri konuşuyor. 30'lu yaşlardaki iki adamın, iki gün arayla babalarını canice katlettiği cinayetler, önce ülke sonra da dünya gündemine oturdu. Cinayetlerdeki kan donduran detaylar bir bir gün yüzüne çıkıyor.

Tanıklar, 30 yaşındaki Dmitry Ponomarenko'yu, 53 yaşındaki babası Igor Ponomarenko'nun kesilmiş başını kana bulanmış halde taşırken gördüklerini iddia ediyor.

Komşuları onu dehşet içinde seyrederken, çıplak adamın Ukrayna'nın güneyindeki Odessa kentinde bir bankta, sakince oturduğunu ve bir sigara yaktığını söyledi.

Polis memurları olay yerine vardıklarını, korkunç bir görüntü ile karşılaştı. Katil Ponomarenko, babasının kestiği kafasını etrafta park halindeki otomobillere vurarak dolaşıyordu.

Memurlar, 30 yaşındaki Dmitry Ponomarenko'nun apartman dairesinde iki ceset buldu. Bunlardan biri, yatağın üzerinde duran Igor Ponomarenko'nun başı kesilmiş cesediydi. Diğeri ise, 32 yaşındaki Aleksandr Demchenko'ya aitti.

Tanıklar, polisler tarafından neden kurbanları öldürdüğü sorulduğunda Ponomarenko'nun "Mecbur kaldığım için" cevabını verdiğini ve "Kendisine tapılmayan bir tanrı" olduğunu iddia ettiğini söyledi.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER